Карта (мапа) - Murghob

Свет >  Азија >  Таџикистан >  Горно-Бадахшан >  Murghob

Murghob

 

Карта (мапа) - Murghob

Географска ширина / Географска дужина : 38° 10' 13" N / 73° 58' 0" E | Временска зона : UTC+5 | Валута : TJS | Телефон : 992  

Земља (геополитика) - Таџикистан

Застава Таџикистана


Валута / Језик  
ISO Валута Симбол Significant Figures
TJS Таџикистански сомони (Tajikistani somoni) ЅМ 2
ISO Језик
RU Руски језик (Russian language)
TG Таџички језик (Tajik language)
Карта (мапа)  
Карта (мапа)-Таџикистан2000px-Un-Tajikistan.svg.png
2000px-Un-Tajikistan...
2000x1485
Карта (мапа)-ТаџикистанTajikistan_regions_map.png
Tajikistan_regions_m...
3008x2200
Карта (мапа)-ТаџикистанTajikistan_2001_CIA_map.jpg
Tajikistan_2001_CIA_...
2016x2032
Карта (мапа)-ТаџикистанTajikistan_Topography.png
Tajikistan_Topograph...
1249x908
Суседство - Земља (геополитика)  
  •  Авганистан 
  •  Узбекистан 
  •  Кина 
  •  Киргистан 
 mapnall@gmail.com